O nas

Firma Mr. Light powstała przede wszystkim z pasji do roślin, a także z chęci dzielenia się możliwościami, które ułatwiają ich uprawę w warunkach domowych. Odpowiednia ilość światła ma kluczowe znaczenie w rozwoju i funkcjonowaniu roślin, dlatego w oparciu o swoje kilkuletnie doświadczenie wybraliśmy najbardziej optymalne rozwiązanie jakim jest doświetlanie roślin lampami ledowymi. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Kontakt

  • Phone:
  • Address:

    Mr. Light Gracjan Patej

    ul.Wisławy Szymborskiej 2A/39 42-500 Będzin

  • Email:
  • Working days/hours:
    Poniedziałek-Piątek: 9:00-16:00

Reklamacje i zwroty

Reklamacje

Lamp LED używać wyłącznie w określonych warunkach eksploatacji. Warunki eksploatacji są dostarczane razem z towarem oraz są umieszczone na aukcji w opisie produktu.

Reklamacje proszę wysyłać na podany adres wraz z opisem usterki. Nnależy wypełnić formularz reklamacji i przesłać go elektronicznie lub w przesyłce zwrotnej.

Przesyłki za pobraniem nie będą przyjmowane.

Gwarantem jest Mr.Light Gracjan Patej ul. Wisławy Szymborskiej 2A/39, 42-500 Będzin

1. Gwarancja jest opisana na aukcji produktu.

2. Gwarant zobowiązuje się do wymiany wadliwej sztuki w przypadku, gdy naprawa przekracza wartość produktu.

3. W przypadku stwierdzenia usterki, gwarant zobowiązuje się do usunięcia jej w terminie 14 dni od dostarczenia do sklepu.

4. Produkt należy zwrócić w oryginalnym lub w zastępczym opakowaniu uniemożliwiającym jego uszkodzenie w transporcie w razie zastosowania nieodpowiedniego opakowania ryzyko uszkodzenia przedmiotu ponosi nabywca.

5. Nabywca powinien dostarczyć przedmiot do sklepu we własnym zakresie osobiście lub poprzez przesyłkę kurierską z opisem usterki.

6. W przypadku uznania reklamacji gwarant zobowiązuje się do pokrycia kosztów dostawy zwrotnej do nabywcy.

7. Żywotność lamp LED uzależniona jest głównie od środowiska pracy. Za wybór prawidłowego środowiska pracy lampy LED odpowiada tylko i wyłącznie Nabywca. Podane w specyfikacji opisie towaru parametry techniczne określone zostały dla warunków eksploatacyjnych podanych dla każdego produktu. Stosowanie lamp LED niezgodnie z podanymi wytycznymi z dużym prawdopodobieństwem może spowodować szybkie zużycie się produktu.

Objawy zużycia to: obniżenie jasności, znaczna zmiana emitowanej barwy światła, odbarwienie lub zniekształcenie elementów żarówki spowodowane przegrzaniem, całkowite lub częściowe zgaśnięcie diod LED. Dla uniknięcia ww. objawów lampa LED powinna być stosowana zgodnie z podanymi wymogami eksploatacyjnymi.

8. W przypadku kiedy klient nie dostosuję się do warunków eksploatacyjnych, które są przesłane wraz z naszymi produktami w paczce, produkt traci gwarancję.

9. Warunki eksploatacyjne są stworzone po to, aby zakupiony produkt był bezpiecznie użytkowany oraz żeby wydłużyć żywotność produktu.

Zwroty

Kupujący może odstąpić od Umowy sprzedaży w terminie 14 od dnia dostarczenia przedmiotu Zamówienia Konsumentowi, bez podania przyczyny odstąpienia oraz ponoszenia kosztów.

1. W takim wypadku Konsument przesyła Sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu od Umowy sprzedaży (elektronicznie lub w przesyłce).

2. Zwrot Towaru powinien nastąpić wraz z oświadczeniem o odstąpieniu albo niezwłocznie po tym oświadczeniu, nie później jednak niż w terminie 14 dni od daty odstąpienia od Umowy sprzedaży. Bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy ponosi Konsument.

Konsument powinien przesłać zwracany Towar na adres:
Mr.Light Gracjan Patej, ul. Wisławy Szymborskiej 2A/39, 42-500 Będzin.

Zwracany towar nie może być uszkodzony i musi być zapakowany w oryginalne opakowanie lub opakowanie zastępcze, by zwracany towar nie uległ uszkodzeniu. W przypadku zwrotu towaru, który ulegnie uszkodzeniu w trakcie transportu koszt ponosi kupujący.

3. W przypadku odstąpienia od Umowy sprzedaży Konsumentowi zwracane są niezwłocznie wszystkie płatności. Zostanie wystawiona stosowna faktura korekta. Zwrot nastąpi nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym Sprzedawca otrzymał oświadczenie o odstąpieniu od Umowy sprzedaży. Zwrot będzie dokonany przelewem na rachunek wskazany przez Klienta w formularzu.

4. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Góra